Устинівська районна рада

День місцевого самоврядування 2019

Переглядів: 129

 

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування району, депутати всіх рівнів !

        Органи місцевого самоврядування Устинівщини докладають немало зусиль, аби забезпечити оптимальний рівень соціального розвитку громад. Впевнений, що основний тягар повсякденних турбот та біль  людських проблем,  лягає на плечі сільських та селищного голів.  Ви найближче до простого люду і намагаєтесь позитивно вирішувати найболючіші питання  життя людей – членів ваших громад, ви несете повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадами, і саме вам завдяки вашій компетентності, мудрості, відповідальності  територіальні громади довірили представляти їхню волю ,  відстоювати їх інтереси та дбати про розвиток підвідомчих територій. Пліч-о-пліч з головами територіальних громад працюють секретарі рад, надійні помічники та однодумці. 

       Із вдячністю хочеться відмітити працю всіх депутатів, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданнях сесій, постійних комісій, які розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.

        Окремо  хочу подякувати  за злагоджену  роботу  апарату  районної ради, який своєчасно  забезпечує  роботу  ради  та  діяльність депутатського корпусу.

        Великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани, які значну частину свого життя присвятили роботі в радах. Їх творче ставлення до виконання своїх обов'язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм стали взірцем для багатьох послідовників.

      Я переконаний, що діяльність органів місцевого самоврядування Устинівщини і в подальшому буде спрямована на ефективне розв'язання нагальних проблем району, підвищення життєвого рівня населення, а для  цього ми повинні  прикласти всі наші зусилля , та донести людям  правильність цього процесу.  Сподіваюсь , що у вирішенні нагальних  питань кожного села, селища району ми будемо  завжди  підтримувати один  одного і працювати  однією  командою,  бо лише  спільно  спрямувавши  зусилля  на вирішення  найголовніших  проблем  сьогодення  ми зможемо  досягнути  такого рівня ,  про який мріяв  кожен  житель  нашого району.

Усім причетним до цього свята, дякую за важку працю  та бажаю усім, хто працює на благо людей.

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке поряд з іншими професійними святами хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

Бажаю від щирого серця – усім, хто працює на благо людей, відстоює їхні запити та інтереси міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам надхненння і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селища нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі !

 

            Голова районної ради                                                                                                                               В. Лещенко

 « повернутися до списку новин