Устинівська районна рада

Тридцять дев'ята сесія сьомого скликання 09 жовтня 2020 року о 10.00

Переглядів: 121

 

 

 Про скликання тридцять дев’ятої

сесії Устинівської районної

ради сьомого скликання

 

Відповідно до частин 5, 9 статті 46 та частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, пункту 3.2.2 Регламенту районної ради.

 

1. Скликати тридцять дев’яту сесію Устинівської районної ради сьомого скликання 09 жовтня 2020 року о 10 годині в сесійній залі райдержадміністрації за адресою: смт Устинівка, вул. Ювілейна, 2.

2. На пленарне засідання тридцять дев’яту сесії районної ради винести такі питання:

  1. Про передачу майна комунальної власності району Устинівській селищній раді.
  2. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.
  3. Про внесення змін до рішення Устинівської районної ради від 24 грудня 2019 року №487 “Про  районний бюджет  Устинівського району на 2020 рік”.
  4. Різне.

     3. На сесію районної ради запросити: голову районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, директорів загальноосвітніх закладів, представників правоохоронних органів, преси.

    4. Інформацію про час і місце проведення тридцять дев’яту сесії районної ради, питання, які передбачаються внести на розгляд районної ради довести до відома депутатів районної ради та жителів району через веб-сайт районної ради.

 

Голова районної ради                                                                В.Лещенко « повернутися до списку новин