Устинівська районна рада

18 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ О 10.00 ГОД. ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 157

    В роботі сесії взяли участь голова районної ради Лещенко В.І.,заступник голови районної ради Резнік В.В., перший заступник голови районної державної адміністрації Яворський М.А заступник голови районної державної адміністрації Орбан Н.А., депутати районної ради, керівники структурних підпрозділів районної державної адміністрації, представники преси та інші запрошені.

      Напередодні дня захисника України в селищі Пантаївка Олександрійського району проходили обласні змагання «Захисник Кіровоградщини 2019» з військово-патріотичного виховання. В змаганнях брали участь 36 команд з області в тому числі і команда з Устинівського району, яку готували керівник районного центру військово-патріотичного виховання молоді - Сербіненко Олександр Миколайович та методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації - Чорновол Наталія Іванівна. Устинівщина показала гарні результати зайнявши третє місце. Наша команда юнаків продемонструвала свої знання, уміння й навички з військової підготовки, довівши свою готовність захищати Батьківщину, а голова районної ради на пленарному засіданні 33 сесії 7 скликання відзначив районними нагородами кожного учасника команди.

     На засіданні сесії було присвоєно звання (посмертно), за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Молозовенку Віталію Володимировичу, учаснику антитерористичної операції та вручено посвідчення, диплом та нагрудний знак «Гордість Устинівщини» матері Героя – Молозовенко Світлані Володимирівні.

Вічна шана та пам'ять Герою.

 « повернутися до списку новин