Устинівська районна рада
Устинівський район, Кіровоградська область

Географія

Устинівський район розташований у південній частині Кіровоградської області. Межує на півночі з Долинським таКомпаніївським районами, на заході з Бобринецьким районом, на сході і півдні з Новобузьким і Казанківським районамиМиколаївської області. Районний центр — Устинівка.


Географія


Район має площу 94.2 тис.га, або 3.6% від території області. Це, переважно, степова рівнина, одноманітність якої порушується сухими балками, кряжами та ярами.

На території району протікають річки Інгул і Березівка, які належать до басейну Південного Бугу, мають площу в 795 га, утворюють 49 ставків.

Чисельність населення станом на 01.01.2004, складала 16.4 тис.осіб .

По адміністративному відношенню район розділений на одну селищну і 14 сільських рад, в яких налічується 38 населених пунктів : Устинівка, Березівка, Брусівка, Ганно-Леонтовичеве, Мала Ганнівка, Новочигиринка, Ганно-Требинівка,Костянтинівка, Димитрове, Мар'янівка, Тирлова Балка, Третій Інтернаціонал, Докучаєве, Мальчевське, Медове, Інгульське,Завтурове, Любовичка, Медвежа Балка, Криничне, Любиме, Нариманівка, Новоустинівка, Садки, Криничуватка, Березуватка,Жовтневе, Новокиївка, Олександрівка, Козлівське, Седнівка, Переможне, Селіванове, Сонцеве, Степанівка, Ленінка, Орлова Балка.


Карта Устинівського району